Meie tutvustus

Minu nimi on Katrin ja mulle meeldib väga küpsetada. Kringlid ei olnud küll minu küpsetusvalikus kunagi sees, sest nende tegemine tundus väga keeruline. Olen alati imetlenud inimesi kelle suureks kireks on küpsetamine ja eriti  neid kellele meeldib teha magusaid küpsetisi.

Kuidas ma kringleid hakkasin tegema? Minu jaoks raskemat asja kui kringli tegemine ei olnud olemas ja pärmitaigen tundus võimatu. Kuid mingist hetkest hakkas asi välja tulema ja sellest ajast olen teinud kõik võimalike ja võimatumate maitsetega kringleid ja neid kombineerima hakanud.

Kõik taignad valmivad värskelt ja kringlite täidise segud samuti.

Kringlikoda sai alguse 2021 aastal ametlikult ja avalikult, kus ma lõin ka Facebooki lehe. Sealtkaudu hakkas tulema esimesed tellimused ja sealt edasi aina rohkem ja rohkem.

Naudin igat hetke kui saan valmis teha mõne kringli olgu siis väike või suur. Olgu neid palju või vähe. Vaikselt harjutasin tegema ka torte ja nüüd saan pakkuda ka neid.

Nüüdselt teeme kringleid juba kahekesi koos oma tütre Mariannega, et kõik soovijaid saaksid õigel ajal oma kringlid lauale.

Kui sul on küsimusi kringlite kohta võid alati helistada mulle 5042758 või kirjutada tellikringel@gmail.com või FB messangeri.