Müügitingimused

Kringlikoda.ee (edaspidi e-pood)  omanik on Karii OÜ, registrikood 14022181, asukohaga Tarvase tee 26, Metsakasti küla Viimsi vald Harjumaa 74019.

Müügitingimused kehtivad kringlikoda.ee e-poest kaupade ostmisel. E-pood jätab endale õiguse müügitingimusi ühepoolselt muuta.

Kaupade kirjeldused ja hinnad

E-poes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juures. Kõik kringlikoda.ee e-poes müüdavate kaupade hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

E-pood jätab endale õiguse korrigeerida müügihindasid. Kui ost on sooritatud enne hinna muutumist, kehtib ostule varasem hind.

Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud e-poes vahetult kauba juures. Tooteinfo on selgelt ja õigesti kirjeldatud ning nähtav. Ekraanid kuvavad värve erinevalt, seega võib ekraanilt kuvatud toote värv erineda tegelikkusega.

Tellimuse vormistamine ja tasumine

Tellimuse palume esitada vähemalt 48 tundi enne tellimuse täitmise tähtaega. Tooted saab tellida tööpäeviti kättesaamisega Kaluri tee 5a Kringlikoda kohvikust (Fertilitase maja aatrium) E-R 8.00-15.30ni ja Sõpruse tee 15 Viimsi Keskuse Kringlikojast E-R 15.00-20.00 ja L 12.00-18.00.

P võetakse tellimusi vaid erikokkuleppel.

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt, valides endale sobivamakseviisi.

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Montonio Finance OÜ. Tasumine toimub väljaspool kringlikoda.ee e-poodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Montonio Finance OÜ turvalises keskkonnas. Kringlikoda.ee e-poel puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Karii OÜ arvelduskontole.

Karii OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete ja tarnete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ -le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel. Alternatiivse kaubaga asendamise võimaluse puudumisel tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata samale kontole, millelt tehti ka makse ostu eest, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Varaseim aeg tellimuse kättesaamiseks on kell 8.00 hommikul Kaluri tee 5a. Tooted saab tellida tööpäeviti kättesaamisega 8.00-20.00. L 12-18.

  • Tellitud tooted saab kätte Viimsi, Kaluri tee 5a kohvikust KRINGLIKODA, mis asub I korrusel 8.00-15.30 E-R ja Viimsi Keskuse Kringlikojast 15.00-20.00 E-L
  • Tellides tooted kulleriga, lisandub kullerteenuse tasu: Viimsi, Merivälja, Mähe, Muuga, Pärnamäe piirkond 8 eurot, Tallinna kesklinn 10 eurot ja muud piirkonnad Nõmme, Kadaka, Kakumäe, Mustamäe 12 eurot ja väljapool Tallinna kokkuleppel.  

Taganemisõigus

Kui soovite tellimuse tühistada siis tuleb seda teha 24 h enne tellimuse täitmist e-mailil teel tellikringel@gmail.com. Palun välja tuua tellimuse number ja pangakonto number millele soovite makse tagastust. Raha kantakse tagasi 5 tööpäeva jooksul. Kui tellimus ei ole õigeaegselt tühistatud või kui tellimusele ei tulda järgi tellimuse täitmise päeval, ei kuulu tasutud summa tellijale tagastamisele.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Kringlikoda.ee e-pood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Kringlikoda.ee e-pood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvatelele ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Kringlikoda.ee e-pood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on kringlikoda.ee e-poe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirjaga aadressile  tellikringel@gmail.com või helistada telefonil: +372 50 42 758. (tööpäevadel 8.00-18.00)

Kui ostja ja kringlikoda.ee e-pood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja kringlikoda.ee e-poe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.